راهنمای اخذ ویزای کشورها با پاسپورت ایرانی – قاره آسیا

توی این مطلب میخوام فهرستی از کشورهایی که برای سفر به اون ها نیاز به ویزا نداریم و یا در بدو ورود میتونیم ویزای فرودگاهی دریافت کنیم و در آخر کشورهایی که از نظر من ویزای اونها سخت نیست رو به شما معرفی کنم. اول همه کشورهای دنیا رو توی یک مطلب نوشته بودم ولی تعدادشون خیلی بیشتر از انتظارم شد و مطلب طولانی شد. برای همین تصمیم گرفتم کشورهای هر قاره رو جدا کنم و از قاره آسیا شروع کنم.

همیشه فهرست هایی که توی اینترنت و تلگرام با عنوان کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان معرفی میشد رو می دیدم و ناراحت از اینکه چرا همشون کپی پیست هستند و اشتباه ها توی همشون تکرار میشه. حتی خبرگزاری های بزرگ داخلی و خارجی هم بدون تحقیق این لیست کشورهای بدون ویزا رو با همون اشتباهات واضحش منتشر کرده و می کنند. فهرست زیر هم ممکنه اشتباه داشته باشه ولی سعی کردم با استفاده از منابع انگلیسی تا جایی که میتونم اشتباهاتش رو به صفر برسونم. این کشورها ممکنه هر از گاهی و با مرور زمان تغییر کنه، تلاشم رو می کنم هر تغییری دیدم اینجا اعمال کنم. در آخر هم یک روش یادتون میدم که چطوری بتونید آخرین شرایط نیاز داشتن یا نداشتن ویزا برای یک کشور رو خودتون چک کنید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اطلاعات مفید MEDICINE Dana دنیا از نگاه کودکان پژواک بی صدا jaridarmani nedadarman Justin اسفندونه,پیشینه تحقیق,دانلود پرسشنامه,پاورپوینت درسی درامد با اينترنت